Kotly Viesmann

Viessmann závody sú jedným z najvýznamnejším výrobcom vykurovacej techniky. Právom sa radí medzi špičku v tomto obore. Spoločnosť vedená v tretej generácii Dr. Martinom Viessmanom bola založená v roku 1917, práve vtedy bola verejne založená. To, že funguje už skoro 100 rokov svedčí o profesionalite a prvotriednych skúsenostiach v oblasti vykurovacej techniky. V súčasnosti našlo vo firme Viesmann prácu 9400 ľudí. Jej pobočky nájdete vo viacerých kútoch celého sveta.

Ku ponuke patria stacionárne kotly s výkonom od 1,9 do 105 kW a nástenné kotly s výkonom od 3,8 do 6 600 kW ako aj kogeneračné zariadenia pre prevádzku na zemný plyn alebo bioplyn. Čo sa týka ponuky kotlov je rozdelená na viac skupín. Plynové kotle, ktoré sú rozdelené na kondenzačné kotle a nízkoteplotné kotly. Oba efektívne prispievajú k ochrane životného prostredia a oplývajú vysokými funkčnými vlastnosťami. Kotly na pevné palivo sľubujú požiadavku na efektívne a úsporné vykurovanie. Aj tu si môžete vybrať spôsob vykurovania buď štiepkou alebo drevenými peletkami. Pri všetkých výrobkoch nájdete produktové informácie, ktoré vám rozhodnutie pri výbere určite uľahčia.

...

Vo Viessmane vám však ponúknu viac ako len tovar. Ponúkajú vám technickú podporu, plánovanie vykurovacích zariadení a komfortné informačné systémy. Na zákazníckom čísle sa stretnete s ozajstným odborným poradenstvo. Servisný technici sa postarajú o problémy pri možných chybách fungovania. Na Slovensku má Viesmann sídlo priamo v Bratislave, avšak na celom území nájdete veľa predajcov ich špičkovej vykurovacej techniky, ktorý vám poradia, povedia cenu výrobku a nájdu najvhodnejšie riešenie práve pre vás.

Leave a Reply