Kotly Viadrus

Medzi uznávaných českých výrobcov kotlov sa právom radí firma Viadrus. Založená v roku 1885 ako Hajnove železiarne. Od tohto roku prešli do teraz dlhú cestu. Táto cesta sa týkala najmä zdokonaľovania funkcií sortimentu. Vďaka širokým skúsenostiam ponúkajú na trhu výrobky a produkty, známe predovšetkým svojou kvalitou a prvotriednymi funkciami.

V ich ponuke sa nachádzajú tri druhy kotlov.

  1. Kotle na tuhé palivá sa rozdeľujú do dvoch kategórií. Kotle na ručné prikladanie, tu je samozrejmé, že sa ráta s prikladaním paliva od užívateľa. Druhým druhom sú kotle s automatickou prevádzkou. Ale nie len tieto nájdete na stránke spoločnosti Viadrus.
  2. Druhým druhom sú plynové kotle. Rozdelené na atmosferické a kondenzačné kotle.
  3. No a tretím v poradí sú kotle na olej.

Samozrejmosťou je široká rada príslušenstva. V spoločnosti však nenájdete len kotle do domácnosti, ale aj kotle do kotolní.

...

Už výber a ponuka širokého sortimentu hovorí za plusy firmy Viadrus. Jednoducho si tu vyberie každý jeden záujemca. Ďalším plusom sú určite referencie. Kotle tejto značky nájdete v rodinných domoch, zdravotných zariadeniach, inštitúciách, ale aj v historických a reprezentačných objektoch.

Na internetovej stránke nájdete prehľadný cenník aj pre Slovenskú republiku. Samozrejme ceny sú odvodené od druhu a funkcií výrobku. Najlacnejší kotol je v čase písania tohto článku za 915,60€ a ide o kotol s ručným prikladaním. Najdrahší kotol v cenníku má pri sebe sumu 6124,80€. Jedná sa o pyrolytický kotol Hefaistos P1 T v termostatickej verzii.

Veľmi veľa zmluvných partnerov tejto spoločnosti nájdete aj Slovensku. Stačí len vo vašom meste navštíviť danú predajňu. Vďaka odbornému poradenstvu a skúseným predajcom bude pre vás výber kotla jednoduchší. Počítajte aj s prípadnou inštaláciou a samozrejme kvalitným servisom.

Leave a Reply