Kotly Dakon

História firmy Dakon siaha až do roku 1949. Práve v tomto roku sa združilo dohromady niekoľko prevádzok z rôznych období. No a fungujú úspešne doteraz. V roku 1965 sa začali zaoberať výrobou teplovzdušných kotlov do 300W o tri roky sa zvýšili na 500W. Skúsenosti sa začali ich výrobkoch pozitívne podpisovať. Na začiatku sedemdesiatych rokov už ponúkali na trh kotle na pevné palivá, plyn a aj topné oleje. No ale ako sa na správnu spoločnosť patrí, svoju ponuku Dakon rozširoval. Dnes už na trh prinášajú viacero typov kotlov.

Spoločnosť Dakon sa zaradila medzi partnerov Bosh Termotechnika a ukončila výrobu a predaj plynových závesných kotlov. Avšak v ponuke nájdete široký výber plynových klasických i kondenzačných kotlov, ktoré v Bosh Termotechnika ponúkajú.

...

Kotle na tuhé palivo sú s nimi od začiatku, pribudli k nim však aj elektrické kotly. Sľubujú minimálnu hlučnosť pri ich používaní a samozrejme prvotriednu funkčnosť. Ďalším z radu ponúkaných sú plynové kotly. Tieto sa rozdeľujú na stacionárne plynové kotle a závesné plynové kotle. Stacionárny kotol P kux HL spaľuje zemný plyn v sústavách s maximálnym objemom vody. Užívateľovi ponúka rýchly ohrev vody pri 92% účinnosti spaľovania.

Čo sa týka cenových relácií pohybujú sa približne tak ako u všetkých predajcov. Určite si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Vzhľadom na niekoľkoročné skúsenosti môžete určite očakávať všetok tovar maximálne funkčný s vynikajúcimi vlastnosťami. Samozrejmosťou je technická podpora a poradenstvo špecialistov pri výbere.

Leave a Reply