Kotly Ariston

Už 40 rokov sa spoločnosť Ariston stará o naše pohodlie a spokojnosť. Ariston je z gréckeho slova “najlepší” a o to aby boli hodný tohto mena sa snažia od roku 1960. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a množstvu poznatkov sa im to aj naozaj darí.

Na trh prinášajú prvotriedne výrobky, ktoré sa vyznačujú predovšetkým jedinečnou funkčnosťou a bezchybným dizajnom. Ich hlavným krédom je spríjemňovať zákazníkom život a zabezpečiť im maximálny komfort. Jednoduché používanie výrobkov, spojené s dokonalým moderným tvarom zaručuje úspech na dnešnom trhu. Nie nadarmo sa firma Ariston už dlhé roky radí medzi špičku vo svojom obore.

V ich ponuke nájdete rôzne výrobky z bielej techniky, vane, ohrievače vody, klimatizácie a plynové nástenné kotle. Práve v poslednej sekcii ponúkajú na výber viacero druhov. Plynové kotle boli na začiatku ich príchodu na trh označované ako za výhodné riešenie vo vykurovaní. Ľahké ovládanie prinieslo maximálny komfort užívateľovi.

Firma Ariston ponúka tradičné kotly na vykurovanie, či kombinované kotly, alebo so vstavaným nerezovým zásobníkom. Rovnaký výber je aj v kondenzačných kotloch.

...

Výhody tejto značky kotlov sú predovšetkým v maximálnej funkčnosti, ktorú poskytujú. Vďaka skúsenostiam zbieraným dlhé roky výrobca ponúka komfort, ktorý vyhovie každému. Dokonalý dizajn nenaruší interiér, doslova ho nenúteným spôsobom dotvorí. Ak si vyberiete kondenzačný kotol výrobca sľubuje špičkové riešenie kúrenia a ohrevu vody pri znížených energetických nákladoch. Táto technológia je zvlášť šetrná k životnému prostrediu.

Ceny kotlov Ariston sú rôzne. Záležia od výberu a od vlastností, ktorými daný výrobok disponuje. Pohybujú sa od sumy 690€ za klasický závesný kombinovaný plynový kotol po cenu 2284€. Za túto sumu dostanete kondenzačný kotol s vymeniteľným zásobníkom. Okrem modulácie otáčok vám tento výrobok ponúka multifunkčný displej, motorický ventil, dvojitý nerezový zásobník 2x20l a expanznú nádobu v objeme 10l.

Leave a Reply