Kotly Ferroli

Medzi popredných a uznávaných výrobcov vykurovacej techniky sa radí aj spoločnosť Ferroli. Od roku 1955, kedy jej zakladateľ Dante Ferroli rozhodol bitemický výmenník zakomponovať do kotlov, ktoré začali byť veľmi populárne najmä v Taliansku. Niekoľko ročná tradícia v oblasti vykurovacej techniky sľubuje užívateľom prvotriednu kvalitu, maximálnu funkčnosť a tie najmodernejšie technológie.

Medzi výrobkami v ponuke nájdete konvenčné kotle na tuhé palivo, ale aj kondenzačné kotle s rôznym druhom ohrevu. Hlavne z dôvodu, aby si mohol vybrať naozaj každý užívateľ. Ďalším produktov z rady vykurovacej techniky sú kotle na tuhé palivo. No a posledným tovarom sú plynové kotle. Recenzie používateľov svedčia o naozajstných dobrých vlastnostiach všetkých výrobkov.

...

Kvalitný servis je tiež jednou z priorít. V celej českej republike nájdete množstvo servisných stredísk, ktoré pri každom probléme odborne poradia a pomôžu. To že sú to naozaj odborníci, svedčí aj fakt, že každý z pracovníkov servisného oddelenia prešiel školením v spoločnosti Enbra.

Na stránke nájdete cenník v českých korunách. Tu na Slovensku je však množstvo predajcov, ktorý vykurovaciu techniku od firmy Ferroli ponúkajú. AK sa pozrieme na rozsah cenových relácií v Kč, najlacnejší kotol stojí cca 18 490, ide o DOMITech C24 D 7 – 24 kW (komín). Najvyššiu cenu by ste zaplatili za stacionárny, plynový liatinový kotol Pegasus LN 2S 289 153/289 kW – 2st a je to suma 36 790 Kč. Celá ponuka je však vynikajúca svojimi vlastnosťami a sľubuje skorú návratnosť prvotnej investície.

Leave a Reply