Kotly Thermona

22 ročné skúsenosti predurčujú spoločnosť Thermona medzi popredných výrobcov kotlov. Dlhodobá prax a poznatky svedčia o kvalite a prvotriednych funkciách ich výrobkov. Množstvo ocenení ako napríklad zlatá medaila Pragotherm, či Aquatherm a ďalšie napovedajú, že kotly od spoločnosti Thermona sú naozaj plnohodnotné výrobky.

V spoločnosti Thermona najväčší dôraz kladú na kvalitu. Vážia si svojich zákazníkov a chcú im dodať to najlepšie. Od roku 2001 sú vlastníkom certifikátu ISO 9001, ktorý im udelila londýnska auditorská firma Lloyd’s Register Quality Assurance. Vďaka premyslenému managementu vlastnia certifikát kvality ISO 9001:2008.

V ponuke nájdete plynové kotle vhodné do domácnosti, ale aj do priemyselných budov. Ich výhodou je naozaj šetrne vykúriť exteriér a ohriať teplú vodu. Ďalším známym druhom sú kondenzačné kotle. Ich spôsob fungovania dnes už asi každý pozná. Je dokázané, že spotrebujú menej energie ako klasické kotle a obsah škodlivým je znížený na minimum.

...

Medzi nezvyčajnú ponuku sa určite zaradzujú elektrokotle. Nejedná sa o klasický elektrický kotol. Elektrokotol sa používa len ako doplnok k solárnym panelom, alebo ideálnym spojením je kotol na tuhé palivo.

Ak sa rozhodnete pozrieť si tovar spoločnosti Thermona určite v nej nenájdete len tieto kotle. Ale aj širokú ponuku solárnych systémov, zásobníkov teplej vody, dokonca aj kaskádových kotolní. Výhody ich výrobkov sú určite v kvalita a prvotriedne funkcie, ktoré nám ako používateľom uľahčia život. O to ide v Thermone v prvom rade.

Cenník výrobkov nájdete na ich stránke. Pokiaľ si nie ste istý výberom, radi vám poradia ochotní a skúsení pracovníci. Vrelý prístup k zákazníkovi a odborné poradenstvo sú veci, na ktoré v spoločnosti Thermona nezabúdajú.

Leave a Reply