Kotly Immergas

Medzi popredných výrobcov kotlov sa radí talianska spoločnosť IMMEGRAS. Pred 45 rokmi začali písať svoju históriu. A od roku 1998 sa môžu pýšiť s úspešným príchodom na slovenský trh. Odvtedy získali pevné postavenie a podarilo sa jej zaradiť medzi špičku vo svojom obore aj u nás. IMMEGRAS je osvedčeným výrobcom plynových tradičných a kondenzačných kotlov najvyššej kvality a poskytovateľom komplexného riešenia vykurovacieho systému pre svojich zákazníkov.

Výhradným zástupcom značky IMMERGAS na slovenskom trhu je spoločnosť IMMERGAS, s.r.o. so sídlom v Trenčíne. Vďaka úspešnému predaju sa na Slovensko umiestnila aj výroba tejto značky. Sídlo fabriky je strategicky v Poprade v priemyselnom parku Matejovce. Výroba bola úspešne spustená v roku 2008. Produkcia závodu IMMERGAS Europe je určená okrem Slovenského trhu aj na export do ostatných krajín sveta.

V širokej ponuke nájdete kondenzačné kotle, turbo kotle a prietokové kotle. Nechýbajú však ani prietokové ohrievače, zónové rozdeľovače, príslušenstvo, či zásobníky TUV.

Vďaka viacročným skúsenostiam v tejto oblasti ponúkajú výrobky, ktoré užívateľom zabezpečia maximálny komfort a pohodlie. Samozrejmosťou je aj minimalizovanie nákladov za vykurovanie a ochrana životného prostredia. No a práve tieto dve veci sú v dnešnej dobe naozaj veľmi dôležité. Inovovaná technológia kondenzácie sa postará o zvýšenie účinnosti a funkčnosti.

...

V spoločnosti IMMERGAS môžete dostať ešte jeden bonus. A tým je päť ročná záruka. Jednou z najhlavnejších podmienok je vtedy uvedenie kotla do prevádzky odborným technikom z tejto firmy.

Jedinou nevýhodou všetkých kondenzačných kotlov je potreba každoročnej revíznej kontroly. Ale práve vďaka nej a správnemu používaniu zvýšite životnosť kotla, bezpečnosť a samozrejme jeho bezchybné fungovanie.

Ceny kotlov sa pohybujú od sumy 880€ až do 5880€. Vždy však závisia od druhu kotla a jeho využitia. Kotly do ÚK sú samozrejme lacnejšie ako kondenzačné kotly. Ak sa teda rozhodnete zakúpiť kotol práve od tejto spoločnosti určite neobanujete.

Dlhoročné skúsenosti a neustále zdokonaľovanie zaručujú perfektné výrobky pre najnáročnejších užívateľov. Vďaka odbornému poradenstvu sa nemôže stať, že by ste si k vám domov priniesli zlého pomocníka.

Leave a Reply