Kotly Baxi

Rok 2009 bol pre skupiny Baxi, De Dietrich a Remeha pamätný. Spojili sa v jednu skupinu z názvom BDR Therma. A takto fungujú dodnes. Najmä vďaka skutočným odborníkom v oblasti vykurovania sa dnes už radia na popredné priečky. Nespočetné množstvo skúsenosti nazbierali a zúročili vo svojich výrobkoch.

Medzi ich hlavnú ponuku sa radia predovšetkým plynové kotly. Rozdeľujú sa do dvoch kategórií a to na atmosférické a kondenzačné kotly. V ponuke atmosférických určite rátajte s ľahkou montážou a predovšetkým moderným dizajnom. Kondenzačné kotle ponúkajú vysokú účinnosť vykurovania momentálne sa radia medzi najpredávanejšie na Slovenskom trhu. Najznámejšie sú Luna Platinum a Nuvola Platinum, ďalej Prime HT, Luna3 Comfort HT, Luna3 System HT a Nuvola3 Comfort HT.

Ale ponuka tejto spoločnosti nie je rozšírená len na Slovensku. Jej výrobné závody a predajne by ste našli po celej Európe. Právom sa pýšia počtom 70 krajín po celom svete kde sú určite známy a fungujú tam prvotriedne.

...

Skupina BDR Thermea patrí medzi popredných svetových výrobcov a dodávateľov systémov vykurovania a prípravy TÚV. Výrobné závody sa nachádzajú po celej Európe. Skupina funguje celkom v 70-tich krajinách po celom svete. V súčasnej dobe zahŕňa sortiment aj kotle na biomasu, solárne kolektory a tepelné čerpadlá a tiež mikrokogeneračné zariadenia. Všetko v prvotriednej kvalite s vynikajúcimi funkciami.

Úspešnosť predaja tovaru závisí predovšetkým od jeho prvotriedneho fungovania a samozrejme aj od cien. Aj z tohto dôvodu sa v spoločnosti snažia ponúkať ceny čo najnižšie. Na ich stránke nájdete úhľadne rozdelené cenníky, ktoré vám uľahčia rozhodovanie pri výbere. Najlacnejší kotol je cca za 760€ a najvyššia cena sa pohybuje vo výške 4500€, ale samozrejme závisia od veľkosti, funkcií a samostatných vlastností.

Leave a Reply