Kotly Vaillant

Inštalatér Johan Vaillant sa rozhodol v roku 1874 založiť svoju vlastnú firmu. O dvadsať rokov neskôr boli ocenený patentom za vynález plynového ohrievača vody konštrukciou “v uzatvorenom systéme”. No a firmy sa rozvíja dodnes. Samozrejme svoje pôsobenie rozširovali a tak isto aj modernizovali všetky funkcie ich výrobkov.

V roku 1992 sa rozhodli založiť dcérske spoločnosti v Československej republike, Maďarsku, Poľsku a Turecku. Po rozdelení Československa založili samostatnú pobočku aj u nás. Sídlo je v Skalici a práve tu sa nachádza ja moderné školiace stredisko. V predaji a servise na Slovensku nájdete až 400 zmluvných partnerov po celom Slovensku. Čo svedčí o profesionálnych službách vo vykurovacej oblasti.

Zákazníkom ponúkajú solárne systémy, plynové kotle, tepelné čerpadlá a regulačnú techniku. Všetky výrobky sú certifikované a prispôsobené k náročnosti klienta dnešnej doby. Plynové kotly sú rozdelené do viacerých skupín. Hlavnou sú závesné a nezávesné kondenzačné kotle. Medzi ich hlavné prednosti sa radí rýchla návratnosť prvotnej investície, grafický displej a rýchle vykúrenie celého interiéru. Ďalšími produktmi sú stacionárne kotle, prietokové ohrievače a zásobníky vody. Je však určite jasná, že vďaka dlhoročnej praxi sa všetky výrobky radia medzi špičku vo svojom obore.

...

K prosperujúcej firme prispievajú hlavne spokojný zákazníci. Vo Vaillante sú si toho vedomí. Aj z tohto dôvodu nájdete na ich stránke akciový leták na príslušné obdobie. Práve tu vám poskytujú výrazné zľavy na určité výrobky. Ceny kotlov, ktoré sa v akciovom letáku nenachádzajú sa pohybujú od 1620€ s Dph až po výšku 14450€. Všetko závisí samozrejme od rozmerov, funkcií a systéme na akom kotol pracuje.

Odborná infolinka, ktorej číslo nájdete na stránke slúži k okamžitému kontaktu v prípade dotazov. Získate tak rýchle a komplexné informácie o značke Vaillant. Taktiež funguje aj ako technická podpora pre investorov, projektantov i servisných technikov.

Leave a Reply