Kotly Buderus

Za najväčšieho výrobcu techniky na vykurovanie na svete je označená spoločnosť Bosh Termotechnika. Jej história siaha až do roku 1731, kedy Johann Wihelm Buderus založil zlievareň v Hornom Hessensku.

To bol začiatok výroby vynikajúcich produktov s dokonalými funkciami. História dlhšia ako 280 rokov hovorí o skúsenostiach, ktoré sa zdokonaľovali celé roky. Nadnárodné značky Bosh, Buderus a Junkers patria pod krídla Bosh Termotechniky. Ponúkajú závesné i stacionárne kotle, vrátane tepelných čerpadiel, cez solárne systémy až po prietokové ohrievače teplej vody.

Na slovenskom trhu majú ponuku tiež širokú. Značku Buderus nájdete na liatinových, oceľových kotloch a stacionárnych kotloch. Pre rodinné domy, ale aj veľké objekty ponúkajú kondenzačné kotle vo veľkom výbere. Ale aj kotle na tuhé palivo, tepelné čerpadlá, solárnu techniku a ďalšie produkty z oblasti vykurovacej techniky. Celá ponuka samozrejme spĺňa ekologické nároky a je vyhotovená tak, aby minimalizovala požadované náklady.

...

Firma Buderus pravidelne vydáva magazín v ktorom informuje potecionálnych zákazníkov o novinkách a všetkých vymoženostiach. O tom, že sú naozaj profesionáli svedčí aj odborné poradenstvo. Call centrum vám od pondelka do soboty poskytne všetky odpovede na vaše otázky. To značí, že maximálna spokojnosť zákazníka je v tejto spoločnosti na prvom mieste. Samozrejmosťou je aj zoznam servisných technikov.

Čo sa týka cien kotlov od firmy Buderus, aj tu sa líšia. Na požiadanie získate kompletný a prehľadný cenník. S výberom vám poradia v call centre. A pokiaľ pravidelne sleduje stránky tejto spoločnosti nájdete tu aj akciové ponuky. Napríklad momentálne na plynový kondenzačný kotol len za cenu 2199€.

Leave a Reply