Kotly Attack

Medzi najväčších slovenských výrobcov tepelnej techniky sa radí aj spoločnosť Attack. Písal sa rok 1995 keď prišli na trh s ponukou stacionárnych kotlov. Výrobky vyrábajú vo vlastných halách a snažia sa o čo ich najlepšiu úroveň.

Vďaka vlastnému vývoju výroby a konštrukciám sa im úspešne podarilo preraziť aj na zahraničný trh. Produkty, ktoré ponúkajú v tejto dobe sa podstatne oproti začiatkom rozšírili. To im však neubralo na prvotriednej kvalite a funkčnosti o ktorú sa vo firme Attack snažia predovšetkým.

Momentálne nájdete ich zastúpenie na trhu naozaj vo veľkom množstve. Medzi ich výrobky sa radia:

Kondenzačné kotle rozdelené do troch kategórií.

  • S plynovým prietokovým ohrevom TÚV,
  • bez ohrevu TÚV,
  • so zásobníkovým ohrevom TÚV.

Stacionárne kotle, nástenné atmosférické kotle, splyňovacie kotle, ale aj zásobníky TÚV, kotle na pelety, či kotle na tuhé palivo. Všetky s výnimočnými funkciami, ktoré zaručujú maximálnu pohodlnosť užívateľovi. Aj tú dávajú vo firme Attack na popredné miesto.

Len spokojný zákazník je dobra vyzitka. Preto sa snažia byť flexibilný a dodávať na trh to najlepšie.

...

Medzi hlavné výhody môžeme zaradiť aj ich moderný dizajn, vysokú až 90% účinnosť spaľovania a širokú výkonovú škálu celej ponuky. Samozrejmosťou je nízka spotreba paliva, ktorú dnešný užívateľ považuje za dôležitú a kladie na ňu patričný dôraz. Rovnako aj množstvo odpadu, či ľahké čistenie a údržbu výrobku.

Nevýhody sa zväčša zhodujú s ostatnými druhmi od iných výrobcov. Kotly na tuhé palivo spravidla vyžadujú dostatok priestorov na uskladnenie vykurovacieho materiálu a váš čas na prikladanie, pri plynových kotloch musíte rátať s ďalšími prevádzkovými nákladmi a pravidelnými kotlami. Je jedno pre aký kotol sa rozhodnete, vždy sa poraďte s profesionálmi. V tom prípade sa vyvarujete sklamaniu pri jeho používaní.

Ceny sa pohybujú od cca 1144€ až po sumu 3589€. V ponuke firmy Attack však nájdete aj príslušenstvo ku kotlom, ktoré podporí ich bezchybné fungovanie. Od ventilov, cez regulátory až k termostatom. Jednoznačne sa však rozhodovania báť nemusíte. Vždy vám poradia skúsení a na slovo vzatý odborníci.

Leave a Reply