Kotly Hermann

V máji v roku 2005 bola založená spoločnosť Hermann. V Českej republike známy výrobca a predajca vykurovacej techniky. V súčasnosti sa zaoberajú predovšetkým predajom a servisom plynových kotlov. V ich ponuke však nájdete aj oceľové radiátory, kúpeľňové rebríky, podlahové vykurovanie a veľa ďalšieho.

Plynové kotly ponúkajú v klasickom prevedení a aj kondenzačnom. Vzhľadom na množstvo školených odborníkov oba druhy sú v prvotriednej kvalite a spĺňajú všetky terajšie požiadavky užívateľa. Kondenzačné kotly sa vzhľadom na množstvo pozitívnych vlastností tešia veľkej popularite. Pri väčšine modelov sa stretnete s veľmi nízkou energetickou náročnosťou komfortným ovládaním a možnosťou inštalácie do nízkoenergetický budov s minimálnymi tepelnými stratami od 2 kW. Samozrejmosťou je digitálny displej, na ktorom sa zobrazujú hodnoty teplôt vykurovacej vody, úžitkovej vody, poruchy a všetky informácie o funkcii v ktorej sa kotol práve nachádza.

...

Medzi ďalšiu ponuka sa radia kotle na kotle na tuhé palivo. Kotlové telesá majú zložené z niekoľkých liatinových dielov a tak dosahujú maximálnu účinnosť pri spaľovaní. No nielen to zaručujú aj maximálnu životnosť kotla.

V spoločnosti Hermann je hlavným krédom dodávať kvalitné výrobky. Nedostanete ich však prostredníctvo rôznych internetových obchodoch. V ponuke sú len priamo u nich. Servisná činnosť spočíva najmä v poradenstve a technickej podpore zmluvných servisných firiem. V sídle firmy v Dubenci u Dvora Králové nad Labem sa nachádza menšie školiace stredisko ako pre teoretickú, tak aj pre praktickú výučbu, predvádzacie miestnosť s ostatnými dodávanými výrobkami. Ceny kotlov nájdete na stránke v českých korunách, po zavolaní však dostanete inštrukcie presne k danému výrobku o ktorý máte záujem.

Leave a Reply