Kotly Junkers

Ak hľadáte dlhoročnú tradíciu je Junkers tou správnou voľbou. Viac ako 100 rokov činnosti svedčí o jej profesionalite a prvotriednych výrobkoch. V oblasti vykurovacej techniky sa radia medzi najznámejších a popredných dodávateľov. Tovar, ktorý firma ponúka disponuje skvelými funkciami, prepracovaným dizajnom a jednoduchým ovládaním. V roku 1892 začali svoju činnosť výrobou kalorimetra. O dva roky neskôr im bol uznaný patent na prietokový ohrievač. V roku 1953 postavili výrobný závod vo Wernau a ten tam stojí dodnes. Začali sa zaoberať výrobou plynových vykurovacích zariadení a bezpečnostných zariadení pre plynové kotly.

Dnes sa zameriavajú na výrobu viacerých komponentov. Plynové kotle oplývajú modernými funkciami. Kondenzačné kotle v ich ponuke využívajú na získavanie tepla kondenzačné teplo zo spalín vďaka čomu zvyšujú skutočnú výhrevnosť a pre teplo a pohodlie u Vás doma odoberá z paliva maximum.Kondenzačná technika Junkers sa vynikajúco hodí na kombináciu so solárnymi systémami. Takýto systém využíva získanú solárnu energiu efektívne, stará sa o ohrev vody a podporuje pritom vykurovanie, čím šetrí energiu a náklady.

...

Na stránke Junkers nájdete nielen celú ponuku ale aj návody na použitie, zoznam servisných technikov, predajcov, projekčné podklady a certifikáty, ktoré svedčia o prvotriednych vlastnostiach výrobkov. Na zavolanie vám poradia pri výbere a oznámia vás s cenou vybraného tovaru. Tak ako v iných spoločnostiach aj v Junkers sa zaoberajú ochranou životného prostredia. Práve preto využívajú špičkové technológie a materiály, ktoré ho zaťažia minimálne. Všetky materiály v ktorých sú výrobky zabalené sú optimálne na recyklovanie. Aj toto svedčí o skutočných skúsenostiach firmy.

Leave a Reply