Kotly Geminox

Koncern BOSH ThermoTechnologie zaradzuje medzi svoje firmy aj Geminox. Tak ako Buderus, Junkers, či Dakon sa aj ona radí medzi špičky vo svojej oblasti. Už dlhé roky prináša na trh viac ako 70 tisíc spotrebičov na vykurovanie a ohrev vody ročne. Geminox sa špecializuje na prvotriedne výrobky v oblasti vykurovacej techniky. Vďaka vývoji na ktorom stále pracujú a prvotriednemu technologickému prepracovaniu výrobkov úspešne konkuruje firma Geminox aj najtvrdšej konkurencii.

Medzi ich hlavnú ponuku patria predovšetkým kondenzačné kotle. A tieto prešli zdokonaľavaním naozaj prvotriedne. Maximálna funkčnosť a predovšetkým sľubované množstvo ušetrených investícií do vykurovania. Rýchly ohrev vody a vykúrenia interiéru spojený s minimálnym časom sú vlastnosti, ktoré na kotloch od spoločnosti Geminox ocení aj ten najnáročnejší užívateľ. Vynikajúci materiál, kvalita a moderný dizajn sú charakteristickou vlastnosťou ponúkaných výrobkov.

...

V aktuálnom cenníku nájdete celú charakteristiku aj funkcie kondenzačných plynových kotlov. Samozrejme aj spísaný zoznam výhod, ktoré ponúkajú. Jednoduchá obsluha, montáž a komfort najvyššej triedy posunuli ponúkané výrobky do špičky v oblasti vykurovacej techniky. Ceny sa pohybujú rôzne. Od 1980€ až po 2280€. Samozrejmosťou sú akciové zostavy, ktoré vám umožnia viditeľne ušetriť pri kúpe.

Medzi hlavné kréda spoločnosti patrí heslo: MENEJ ENERGIE. MENEJ EMISIÍ. VIAC POHODLIA. AJ vďaka tomu prinášajú na náš trh inovatívne ekologické riešenia, ktoré chránia predovšetkým prírodu. Ohľaduplný prístup k životnému prostrediu je v dnešnej dobe dôležitý. Vo firme Geminox sú si toho určite vedomí.

Leave a Reply