Kotly Protherm

Protherm je značka, ktorá má v našej krajine popredné miesto medzi výrobcami a predajcami kotlov. V roku 1991 začali s ich výrobou v českej republike a len o rok neskôr prišli na Slovensko do Skalice. A práve tu zažili veľký vzostup v predaji a sériovej výrobe. Neostali však len tu. O tri roky si prerazili cestu na trh v Ukrajine a v Nemecku.

Keďže nároky a hlavne dopyt po kotloch tejto značky bol veľký a hlavným záujmom spoločnosti bolo preraziť aj inde pribrali si strategického partnera: koncern Hepworth – Saunier Duval. Vďaka tomu už v roku 1996 začali vyvážať do Veľkej Británie a v 2003 roku už ich výrobky ponúkalo 24 krajín v Európe, a v Ázií, či Afrike. Protherm sa stala značkou, ktorú poznali na celom svete. Najmä vďaka kvalitným výrobkom a dokonalému relaxu, ktorý užívateľom zabezpečujú.

Sortiment výrobkov sa neustále rozširuje. Nezaspali na vavrínoch a snažia sa ich zdokonaľovať. Charakteristické názvy ako Lev, Tiger, Medveď, či Panther už poznajú vo viacerých krajinách sveta. Nie však len vďaka názvom. Predovšetkým vďaka ich kvalite a funkciám.

V ponuke nájdete naozaj široký výber.

...
  1. Plynové kotly rozdelené na kondenzačné kotly a nekondenzačné. Prietokové ohrievače, zásobníky vody, regulačnú techniku a solárne systémy. Sortiment kotlov však nie je len v rozmedzí plynových kotlov.
  2. Elektrické kotly na vykurovanie prostredníctvom elektrickej energie pre tých, ktorý nemajú plyn.
  3. Ale aj kotly na tuhé palivo, pre užívateľov s dostatočným úložným priestorom na uskladnenie dreva, či brikiet.

Všetky produkty v dokonalej kvalite na ktorej sa podpísali dlhoročné skúsenosti. A práve kvalita, úspora energie, moderné funkcie a dokonalý dizajn sú hlavné prednosti výrobkov Protherm.

Čo sa týka cenových relácií ako všade aj tu sú rozdielne. Vždy záleží od funkcií, ktoré výrobok ponúka a s ktorými disponuje. Kondenzačné kotly tejto značky si môžete zadovážiť zhruba od 1230€ až do výšky 1780€. Jednoznačne však v špičkovej kvalite.

Pokiaľ ste si nie istý, či daný výrobok je určený práve vám v Protherme vám pomôžu aj s tým. Stačí kontaktovať odborníkov a vďaka ich poradenstvu si môžete vybrať výrobok, ktorý bude ako šitý na mieru do vašej domácnosti.

Leave a Reply